Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 23:27   #35
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
- Cóż, - odparł powoli Gabriel - Wspominałem o infiltracji, nie o skrytobójstwie. - uśmiechnął się szczerze wpatrując w szefa - Mam tutaj niezawodnego browninga BDA, ale dasz wiarę, że nie montują do niego tłumików? - Potrząsnął głową.
- Mogę się podkraść, przekraść między strażnikami, ale jeśli mają kamery, to jestem spalony już na starcie. Możemy zrobić dywersję. Jeśli zaatakujesz z jednej strony, a snajperzy ustawią się mniej więcej na przeciwko będziemy mogli zlikwidować większość wojska. Da mi to też czas na to, by zinfiltrować bazę. Powinno udać się wyciągnąć cokolwiek z komputerów i systemu zabezpieczenia kompleksu. A przynajmniej informacje, czy nasz ukochany pakunek jest w tym miejscu.

Gabrielowi nie podobała się sytuacja w której nie miał możliwości bezszelestnego eliminowania wrogów. Niestety reguły gry były nieubłagane i nie starczyło mu zwyczajnie czasu i brzdęku na odpowiednie przeszkolenie.
 
psionik jest offline