Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 23:37   #13
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
- Niezła rozgrzewka - uśmiechnął się John strzelając kłykciami. Ci na górze pewnie zauważyli, że na dole jest OK, więc odwrócił się w kierunku dziewczyny:
- Dobra mała, ubieraj się, nie przyszedłem tu oglądać twojego bladego tyłka. - choć głos miał władczy i dość nieprzyjemny, pomógł dziewczynie wstać.
- Jak ci na imię? Ja jestem Joe i musisz mnie posłuchać. - Chwycił dziewczynę pod ramię kucając, aż jego oczy znalazły się na wysokości jej dużych, kształtnych i przestraszonych oczu. Spojrzał głęboko w nie i dodał - Nic ci się nie stanie, ale musisz mi powiedzieć ilu jeszcze bandziorów kręci się po okolicy. Pomyśl spokojnie i powiedz mi wszystko co o nich wiesz.

Dowiedziawszy się wszystkiego, schował noże przeciwników i jeden z komunikatorów (jeśli takowe mieli), a gdy dziewczyna odeszła skręcił kark nieprzytomnym "smokowcom". Następnie ukrył trzy ciała w krzakach i dołączył do pozostałych u podnóża wieży strażniczej.

- Gotowi? - spytał kierując się ostrożnie w kierunku obozowiska.
 
psionik jest offline