Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 08:29   #605
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dzięki za szybką turę. Takie lubię

I teraz kolejne decyzje.

Nami - w Twoim poście ostateczna deklaracja, co robisz Tutaj masz wielką swobodę wyborów i strategii (chociaż ograniczoną). Aha - tak jak pisałem w poście gdy Angie weszła do jaskini ucichło mamrotanie i bęben. Jakby to był... omam?

Abishai - Twój post też deklaratywnie - proszę byś zdecydował czy Bear próbuje wśliznąć się za Angie do szczeliny w skale czy też zostanie by powstrzymać ile mu się uda mordercę, czy może np. spróbuje go odciągnąć dalej, uciekać gdzieś przez kotlinę? W zasadzie post deklaratywny. U mnie wyniki decyzji.

Kenshi - deklaracja Connora też w zasadzie sprowadza się do tego - strzela flarą w niebo czy nie, a jak nie to gdzie się próbuje przemieścić i jakie ma dalsze plany. Niedźwiedź jest blisko. Jakieś góra 200 metrów od niego. Najwyraźniej dopadł tego od latarki i - być może - zeruje na ciele? Do jeziora i bazy Echo pozostały mu jeszcze jakieś 2 może 3 mile. Czyli ok 2 godzin w jego stanie.

Było by super gdyby udało Wam się dać posty do soboty - 30 lipca 2016r. Jak dacie wcześniej, też nie byłoby źle. Moja odpowiedź dla Was max 1 dzień później. Być może będzie to ostatnia kolejka, być może nie Wszystko zależy od decyzji graczy

Pipboy - obserwuj sesję. Obserwujesz?
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 28-07-2016 o 08:33.
Armiel jest offline