Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 08:48   #26
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Erelhei-Cinlu masz szczegółowo opisane m.in. tutaj, wraz z mapą, opisem społeczności, zwyczajów i historii tego miejsca. Praktycznie cały podręcznik to w dużej mierze fabularny fluff, a nie tylko statystyki. Szczerze mówiąc, podręcznik ów jest w gronie moich ulubionych do edycji 3.5, a opisane tam drowy bardziej przypominają te wypracowane przez pisarzy, niż Gygaxowe, więc raczej są to drowy, które Ty znasz.

Cytat:
Even if you're using an established world such as the Forgotten Realms, your campaign takes place in a sort of mirror universe of the official setting where Forgotten Realms novels, game products, and digital games are assumed to take place. The world is yours to change as you see fit and yours to modify as you explore the consequences of the players' actions.
Tak, a później się pojawia typek, który mówi Ci, że nie mogliście spotkać <wprowadź imię bohatera>, bowiem ten zginął w <wprowadź nazwę książki>, a i to ten bardziej łagodny przykład. W FRach zakochałem się od czasów Baldurów, później wszystkie książki jak pelikan łykałem, ale przez graczy, którzy mają problem ze zrozumieniem owego cytatu, przerzuciłem się na Golarion, który opisywany jest w dużej większości przez APki, a nie powieści.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 28-07-2016 o 08:58.
Warlock jest offline