Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 12:47   #993
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Uszczęślwiony Bill przypomniał sobie radę Artura - Mentorze! Alfo mego plemienia Pomiotów Fenrisa biorąc tu obecnych na świadków korzystam ze świeżo nabytego prawa składania roszczeń domagam się przeprowadzenia rytułału pierwszej rany. Ślady na plecach pozostały po pierwszej walce w formie Crinos kiedy to musiałem wytrzymać wściekły atak Zmory wystawiając jej moje plecy aby zgodnie z misją mojego patronatu bronić słabszych członków stada własną siłą- Powiedział po czym, nabrał powietrza w płuca i dodał - Jeżeli rany te zostaną uznane za tchórzliwe i niegodne upamiętnienia mam jeszcze na sobie ślady walki z Pająkiem którego zgodnie z twym rozkazem Mentorze ukarałem za zabicie Jacoba wraz z resztą Rozjemców przepędziłem zadając dotkliwe rany zgodnie z wolą Alfy naszego stada - Nie sądził żeby Price odmówił teraz jego prośbę przy wszystkich.
 
Brilchan jest offline