Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 13:51   #20
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 2
  • czas na posty: do 02.08
  • czas w postach: bieżący
Rozpisałam rundę zaskoczenia na podstawie waszych deklaracji. Że mieliście rzuty do de to mało powiedziane! Nie powiem niezły początek sesji

Zapraszam do doca; proszę sprawnie rozpisywać akcje. Każdy walczy 1vs1, więc możecie sobie opisywać aż do ubicia, ja będę Wam rzucać w miarę dostępności. Deklaracje na zaś są mile widziane, usprawniają walkę.

Pan Elf, jesteś już dostępny?

Annie nie wyszedł czar bo nie zakupiła do niego składników; generalnie zalecam pilnowanie ekwipunku, bo skończy się na tym, że postacie będą chodzić głodne i spać na gołej ziemi. Jakieś rzuty na katar i reumatyzm też na pewno są, a kapłana od chorób nie macie Już takich co na wyprawę do podziemi chadzali bez pochodni, a na wspinaczkę bez lin miewałam i nie kończyło się to dla nich zbyt miło

Stan drużyny:
  • Joris - krytyczne rany
  • Aidym -lekkie/średnie rany
  • Turmalina - pełnia zdrowia
  • Anna - pełnia zdrowia
  • Yarla - poważne rany
  • Piącha - pełnia zdrowia
Leczenie:
Jak zawsze u mnie magiczne leczenie jest jedynie przyśpieszeniem naturalnej regeneracji. Owszem, zamyka rany, ale nie uzupełni braku krwi, a energia i materia brana jest z ciała chorego. W ogniu walki pomaga (ach, ta adrenalina), natomiast potem należy odpocząć (a przynajmniej się nie forsować) by zregenerować siły, inaczej cięższe czynności będą odpowiednio trudniejsze, a w czasie walki będę stosować minusy do ataku. Otrzymane podczas walki rany będę też podawać nie liczbowo, a opisowo:
  • rany drobne;
  • rany lekkie - spadek do min. 75% PW;
  • rany średnie - analogicznie 50% PW;
  • rany poważne - 25% PW;
  • rany krytyczne - 5% PW i mniej.
Innymi słowy nie będziecie wiedzieć ile punktów życia Wam zostało i czy leżący na ziemi bohater jest nieprzytomny, czy martwy, a postawa “chlup flaszkę i do boju” nie będzie się sprawdzać. Taki ciut realizmu w tym fantasy Proszę o odpowiedni storytelling w wypadku otrzymywania kolejnych obrażeń.

 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 28-07-2016 o 14:09.
Sayane jest offline