Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2016, 05:09   #429
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Thyri Riddle TN14: 1 +5,1 oblany

Craft TN14: 17 żaden młot z dłutem, żadna siła muskuł czy oręża tego wyrobu nie otworzy, to przedmiot nie tylko solidnie wykonany, ale przede wszystkim magiczny

BN:
- Obręcz jest zbyt potężna, aby ją złamać, lecz wiem o miejscu szczególnej mądrości ukryte gdzieś w górach na Zachodzie, gdzie ktoś mieszkający tam wie jak to uczynić. Nawet gdybym znała drogę, nie mogłabym tam wstąpić. Lecz może wy moglibyście, spróbować odnaleźć to miejsce?

--

Malborn
Lore TN18: 15 wydaje PN z puli wspólnej = 22 podbija atutem Rymes of Lore na wieki sukces

- Łowczyni Wschodu z orszaku Orome, lecz cóż otrzymamy w zamian?

BN:
- Wiem dokąd Mormog zmierza. Znam część jego planów. Wiem jak pomóc, abyście ominęli straże, ofiarować pomoc, której potrzebować będzie, bo droga będzie niebezpieczna.


---

Lorelei:
Ave TN14: Oko Saurona + 5,2 oblany, wydaje 1PN ze wspólnej puli (+7 faworyzowany atrybut za Folk of the Dusk) = 14 zwyły sukces

- Jak możemy Ci zaufać sługo już nie Pana Lasów, lecz Cienia?

BN:
- Zastanówcie się... Cóż zyskam zwodząc was? Czyż Mormog nie obdarowałby mnie, na wieść o waszej obecności? A czyż wy, choć nie ufając mi, nie tropilibyście go dalej? Bo przecież nie zaprzeczycie, że podążacie jego śladem...

--

Tolerancja wciąż nie jest wyczerpana. Możecie dalej sugerować umiejki do rozliczania.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 29-07-2016 o 05:12.
Campo Viejo jest offline