Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2016, 07:01   #431
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Amon Dziękuję za wprowadzenie w grę D&D. Od dawna miałem zamiar zagrać w ten system bo światy są dla mnie rewelacyjne. Warhammerowski trochę się mi przejadł i jest mroczny. A tu jest nadzieja i przyszłość bohatera.

Dziękuję pozostałym graczom za udaną, ciekawą i budującą grę. Mam nadzieję, że dalej będziemy iść ścieszką naszego MG w następnej przygodzie. W takim lub lekko zmienionym składzie.

Amonie Sporo z zasad i techniki gry poznałem dzięki Tobie/Wam. Chociaż daleko mi do wiedzy porządnej, ale już pewniej się czuję. Z chęcią zagram dalej dla ludzi, świata i systemu poznawania.

Epilog napiszę tylko tak jak u Matyjasza zalerzy czy gramy dalej. (Mamy spore rozbierzności charakterów i nie wiem czy to by przeszło Ale dla chcącego nic trudnego). No i coś bardziej kreatywnego uda mi się dopiero po weekendzie. Praca.

Ps. Amon w swoim poście w komentarzach podpisałeś się. Zgadnij co przeczytałem Amen Ale się wystraszyłem, że to koniec
 
Hakon jest offline