Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2016, 08:31   #26
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Demo, pewnie, ładny opis i w rozpisce. Tylko podlinkowuj czar, albo dawaj z boku opis jak Tomek, żebym nie musiała szukac.

Rozpisałam i porzucałam wg. Waszych deklaracji i walka się zakończyła - na szczęście, bo z tymi rzutami to by Was rozsmarowali zaraz - pies miał lepsze niż półork O.o
Wolicie sami sobie opisać walkę czy żebym ja to scaliła?

Co do uwag w komentarzach.
Zawsze daję rozpiskę kilka tur na przód, żeby osoby zaglądające rzadko mogły dać dalekosiężne deklaracje. Zawsze można je zmienić w zależności od rozwoju sytuacji. Pierwszą - prawie-zaskoczenia - opisałam sama na podstawie postów.
Odnośnie ran - nawet z krytycznymi możecie działać normalnie (nie liczę żadnych kar bo mi się nie chce; no chyba że wypadł krytyk i komuś ucięło nogę). Natomiast mile widziane są odpowiednie do tego opisy, bo jak komuś się flaki wylewają to raczej nie rzuca się radośnie w wir walki
 
Sayane jest offline