Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2016, 14:15   #12
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Lol, czuję się jak bym powracał z martwych... dzięki Potacz :P

Mógłbym wstępnie poprowadzić taką sesję, sam travellera nie znam za dobrze ( miałem z nim tylko doczynienia na poczatku kiedy Autumm zaczynała sesję i jej odrobinę pomagałem) ale mogę przerobić podręcznik a potem pomóc w stworzeniu postaci jeśli będzie taka potrzeba.

Musiał bym się jeszcze zastanowić jak to wszystko miało by wyglądać, włączając w to ewentualną rekrutajcę lub jej brak oraz masę innych rzeczy ( kto prowadził wie o czym mówię :P)

Kilka ale.
Nie była by to kontynuacja osadników. Nie podejmę się prowadzenia sesji po kimś niestety.
Nie bedzie mnie teraz przez jakieś dwa tygodnie, a nawet jak wrócę musiał bym przerobic podręcznik itp. Sesja prawdopodobnie zaczęła by się najwcześniej we wrześniu.
Życie, ludzie, praca itp uniemożliwia mi prowadzenia dynamicznej sesji. Myślę, ze było by to coś w stulu 1 post na jakieś 10 dni.

Wiem, że to sonda i jak widać jest zainteresowanie, więc jak ktoś wystartuje z podobnym pomysłem nie czekajcie na mnie :P. Sam widział bym siebie raczej jako pomoc w prowadzeniu ( ze względu na czas) ale jesli mógłbym liczyć na wyrozumiałość to jakoś bym poradził :P.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline