Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2016, 20:06   #1440
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Ostatni post się pojawił, co oznacza, że dobrnęliśmy szczęśliwie do końca sesji i mam nadzieję, że zakończenie chociaż delikatnie Was zaskoczyło . Graliśmy lekko ponad siedem miesięcy w bardzo fajnym składzie, który w obecnej formie dotrwał do zwieńczenia przygody - czapki z głów dla Was za to, bo na LI niektóre sesje nie wytrzymują nawet miesiąca. Prowadziło mi się Was bardzo przyjemnie i miałem naprawdę duży fun z pisania Wam kolejnych postów, co mam nadzieję, dało się odczuć .

Dziękuję Wam wszystkim za grę, bo każda z postaci coś do przygody wnosiła i mimo wszystko w pewnym sensie trochę szkoda, że to już koniec naszych ‘Niesamowitych Mścicieli’. Zżyłem się z Waszymi bohaterami, ale nic nie trwa wiecznie, chociaż jak nas kiedyś najdzie, to może jeszcze pogramy tą drużyną . Za chwilę wszyscy, którzy dobrnęli do końca otrzymają ode mnie reputację, a w ciągu kilku dni powinienem też napisać Wam notki profilowe.

Raz jeszcze dziękuję Wam za grę w tej sesji, a z Brilchanem i Eleisharem widzimy się wciąż w T-Bolts’ach . Oczywiście jeśli macie jakieś zażalenia, coś nie zagrało, bądź inne uwagi - walcie, taki feedback jest zawsze mile widziany (o ile jest konstruktywny ). Z Kaworu pewne rzeczy sobie wyjaśniliśmy, ale może pozostali mają jakieś swoje spostrzeżenia? Czekam.

Do zobaczenia w innych projektach, jutro poproszę Ryo by przeniosła sesję i komentarze do archiwum (oraz Sali Chwały), więc jeśli ktoś chce coś jeszcze tutaj napisać, to ma jakieś 24h . W samej sesji oczywiście nie piszecie już nic.

Pozdrawiam serdecznie, grało się naprawdę fajnie!
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline