Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2016, 09:03   #9
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Wszystko się da zrobić. 4 dni były ustawione po to, aby gra się nie ciągnęła latami. I dodatkowo, aby jeżeli ktoś napisze: "Sorka, nie zdążę, poczekajcie dzień - dwa bo chcę coś ważnego zrobić/powiedzieć", to nadal ta tura była znośna, a nie rozciągała się do 10 dni . Natomiast wiecie, ja też często piszę z pracy, więc rozumiem potrzebę dłuższego czasu.

Jak to mówią: Vox Populi, Vox Dei. Ustalmy może tak: Tura to 4 + 2 dni. O co chodzi? Generalnie staramy się odpisać w 4 dni, ale nic się nie dzieje, jak odpiszemy w ciągu dni 6, nikt nie popędza, tura sobie normalnie leci. Taka trochę zagrywka psychologiczna, gdyż jak ludzie widzą jakiś termin to najczęściej piszą w okolicy jego zamknięcia . To mam nadzieję, że będziemy się w 6 dni ogarniali. W sumie jest was też więcej niż planowałem z początku, więc to przedłużenie, powinno wyjść wszystkim na zdrowie.

W razie jakby ktoś miał się nie wyrobić w terminie 6 dni, niech daje znać tutaj.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline