Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2016, 09:37   #1261
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Dzięki za sesje. Naprawdę fajne, porządne opisy. Lubie gdy jest co poczytać i na dodatek pióro piszącego nie kole w oczy MG naprawdę fajne posty.

Gracze również stanęli na wysokości zadania. Dziadek, Lexa, Szarak, Katarina - to postacie które dość dobrze utrwaliły mi się w pamięci. Jednak wszyscy gracze napradę trzymali bardzo przyzwoity poziom postów i na szczęście nie opóźniali kolejki - co przy tylu osobach mogło by zrodzić problem z jakim czasami miałem do czynienia w innych sesjach.

Osobiście przepraszam za wyobcowanie się Klausa gdzieś od połowy sesji. troche brakowało mi czasu by siedzieć tak jak na początku w docu i czychać na każdą interakcje i prowokować własne.

Z drugiej strony przyznam że gdzies mi tam zabrakło nieco sanboxowej formuły w której MG skupia się bardziej na graczu niż na misji , a gracze na postaciach niż na celu. Wiem, wiem, to nie ta sesja - bynajmniej to żaden zarzut do MG , po prostu w międzyczasie w takiego sandboxika zacząłem grac w innej sesji - nomen omen jednym z moich ulubionych bohaterów i jakoś większe skupienie zostało przerzucone właśnie tam.

Być może to kwestia samego bohatera, zapewne gdybym w tej sesji grał krasnoludem Thorinem - weteranem Sagi, to nie zabrakłoby mi zapału. Wczucie w postać robi swoje, a w przypadku Klausa nieco mi tego zabrakło. Może zbyt krótko grałem jeszcze ta postacią, nie wiem, ale jak będziesz prowadził zapowiedzianą na przyszłość sesje i znajdę się w niej wśród graczy to chyba jednak zaproponuje Thorina - ex cyrulika , w chwili obecnej ochroniarza.

Jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę i do przeczytania

( ps , MG nie zapomnij o PD-kach na koniec ... i może PP-kach? )
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 30-07-2016 o 09:40.
Eliasz jest offline