Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2016, 10:19   #66
Balgin
 
Balgin's Avatar
 
Reputacja: 1 Balgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znany
Trochę nie ogarniam jednej rzeczy. Jesteśmy na placu, oficerowie chcieli nas, musztrować, my się postawiliśmy, sierżant złagodniał wszystko git, ale teraz po prostu sobie poszli? Nie mówili nic ważnego? Jakiejś daty, dnia wymarszu itd? Troszku za mało informacji Mistrzu Nie chodzi mi o rozpisywanie się nad wyglądem okolicznych ruin, bo nie gramy z Sienkiewiczem, ja to rozumiem, ale może jakiś wygląd oficerów, czy chociażby krótki opis tej zbieraniny ludzi, czy właśnie jakieś informacje odnośnie tego "co nam powiedzieli" oficerowie, ale naszym bohaterom,a czego ja teraz nie wiem. No bo nie wiem czy mogę sobie teraz iść do sklepu/kwatermistrza, do karczmy, czy po prostu się kimnąć bo wymarsz jest jutro a ja jako gracz o tym nie wiem :P.
Of course mógłbym podbiec i zapytać o to oficerów, ale zakładam możliwość, że wystąpił jakiś błąd w sztuce
 
__________________
"Po co siem machać z mieleniem i pieczeniem chleba? Starczy wzionć siem za zabijanie, żarcie i brać pienionchy. I jeszcze łyknąć psa na patyku... Chrupie i fajnie się szarpoli."
Balgin jest offline