Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2016, 11:45   #46
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cześć Corrick

Gra półdrowem oznaczała by iż jesteś niewolnikiem bądż, w najlepszym wypadku najemniekiem drowiej rodziny, do której należy reszta postaci graczy. Ponadto, drowy miewają specyficzne odczucia względem tych konkretnych niedrowów jakimi są półdrowy. Co mi nie przeszkadza, ale czy ktoś chciałby grać taką postać licząc się z tym fabularnym ciężarem? (cóż, ja tak )

Driderzy mogą pojawić się jako npc.

Dreageloth cóż, waszej matce niczego nie brakuje, ale na taki zaszczyt sobie nie zasłużyła... :P (korciło mnie żeby coś tu jeszcze skomentować ale lepiej nie )

Z czarcim drowem nie ma problemu.

Półczart też by przeszedł, ale nie więcej niż dwa i tylko po jednym na każdą płeć. Krótko mówiąc, jeśli będą półczarty, to będą to bliźniaki brat i siostra. Czarcim rodzicem jest sukubus lub inkubus. Nawet jeśli tylko jeden gracz zdecyuje się na półczarta, powstanie wtedy rodzeństwo jako npc.

Nie miał bym też problemu z wampirem, tak długo na ile postać się z tym za bardzo nie afiszuje, bo to skończy się prawdopodobnie na zdominowaniu/zniszczeniu przez jakąś kapłankę/czarodzieja (choćby innego gracza)
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline