Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2016, 22:53   #1266
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Również dziękuję za grę i możliwość grania nieprzyjemnym charakterem.
Jednak chyba już tego nie powtórzę, to nie było najłatwiejsze
Ze swojej strony chciałam pogratulować Krigerowi, za ciekawe zwroty akcji i pomysłowe prowadzenie postaci oraz jej osobowości, mimo braku czasu i tak udało Ci się fajnie rozwinąć Kas'a.

Warlockowi za wytrwałość i cierpliwość :P No i doprowadzenie sesji do końca, dla mnie to bardzo ważna cecha każdego MG, niedokańczanie sesji to hańba i tyle! :P Cieszę się, że ułożyłeś to w sposób pozwalający na zakończenie.

Wielka szkoda, że jeden bohater zginął, bo reszta przeżyła, nie? Czy coś przegapiłam? W sumie prawie udało nam się przetrwać do końca!

Dziadek Rybak oczywiście świetna kreacja postaci, super pomysły i rozwijanie swoje wątku pobocznego dla postaci. Wciąż mam w pamięci wyobrażenie, jak w lochach człapie w futrzanych kapciuszkach i nocną czapeczką z pomponem oraz koszuli nocnej... Białej i długiej. Coś pięknego.
Trauma do końca mych dni
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline