Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2016, 01:15   #1077
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Interesuje mnie ten wytrych, książeczka o samoobronie i te krótkofalówki. Wiela by za to trzeba dać dolców lub naboi? Liczę po cichu, że Sloan jakoś by uwzględnił, że radio to dla pociągu a nie dla mnie samego.

- Do tego nie wiem właściwie jak z pancernością naszej brygady. Ale ta nylonówka wygląda mi nieźle. Jakby ktoś chciał dokupić dla swojego hiroła mogę się trochę dorzucić. Myślę, że warto. Zwłaszcza jeśli ktoś w ogóle pancerza nie ma.

- I jak jest okazja to skorzystałbym z tej Areny. A dla kondycji i by zobaczyć czego tam uczą i kto i jak to wygląda.

- Na koniec bujnąłbym się do szeryfa i zobaczył kto to i jak ten komisariat wygląda i co to za typ i jaką ma ekipę itd.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline