Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2016, 10:52   #4
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
-Tak, tak. Oczywiście - powiedział Lord Simon po czym zaniósł się kaszlem. Maester przypadł do niego, ale został odprawiony ruchem ręki. Ród Reyneów mógł być ich sojusznikiem, ale nie należało okazywać żadnych słabości.

-Najazdy Żelaznych Ludzi mogą być tylko przykrywką. Może jest to prawda, ale nie możemy tego stwierdzić. Lordzie Reyne, Seathanie. Posłuchajcie rady starego człowieka i potraktujcie ją jako dobrą monetę, a nie przyganę. Powinniście zawsze szykować się na najgorsze. Jeżeli nie macie racji nie stracicie nic, jeżeli zaś okaże się, że wydarzył się czarny scenariusz ... będziecie gotowi. W tym wypadku musimy myśleć, jakby ci żołnierze byli zbierani na nas. Potrzeba nam nowego zaciągu ... -

Młody Lord Castemere poruszył się nerwowo na swoim miejscu. Słowa starego Lorda nie pocieszyły go.
-Panie. Dom Reyne będzie was wspierał, jak robiliśmy to wiele razy wcześniej. Nie możemy sobie jednak pozwolić na wojnę. Korona nie patrzy na nas przychylnym wzrokiem. Mój ojciec popełnił błąd, ale to ja muszę za niego płacić - chłopak westchnął głośno

-Jeżeli potrzeba wam monet ... czy innego wsparcia udzielimy go. Nie mogę jednak posłać żołnierzy - młody Lord chciał powiedzieć coś jeszcze. Jednakże drzwi do sali otworzyły się i wszedł posłaniec, który wyszeptał parę słów Lordowi Seaverowi. Gdy skończył mówić starszy mężczyzna poprawił się na swoim miejscu.

-Do naszego zamku przybył Lord Arving Fowler i niejaki Ser Adden Snow. Będę musiał przywitać Lorda. Czy ktoś chce jeszcze coś powiedzieć? -
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline