Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2016, 15:03   #13
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Wybaczcie moje przestoje. Nawet nie będę się tłumaczył .

Edit: Pomyślę jeszcze jak zrobimy z postowaniem.

@Alaron, teraz będę trochę bardziej animować pozostałych graczy. Oczywiście możesz nawijać z informatorem dalej. Aczkolwiek chcę żeby każdy przynajmniej trochę odniósł się bezpośrednio do rozmowy z Redem. Jest to istotny moment w sesji i może zaważyć na losach całej kampanii.

BTW żeby utrzymać grę w ryzach będę w tej części wrzucać czasem notki z informacjami o świecie. Pochodzą one z "Dzieła cudownej kreacji". To księga o której była mowa w pierwszej rekrutacji. W dużym skrócie zawiera najważniejsze informacje o polityce, kulturze, religii. Myślę że to dobry pomysł aby uzupełnić wiedzę na temat uniwersum, a także przemycić kilka wskazówek. Dziś zapostuję pierwszy wpis tego typu.
 

Ostatnio edytowane przez Caleb : 31-07-2016 o 23:28.
Caleb jest offline