Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2016, 19:15   #15
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
@RyldArgith, nieznajomość systemu nie jest problemem Każdy z nas musi go sobie przypomnieć czy nauczyć.

Panowie (i Panie, jeśli takowe są) cieszę się, że jest tak silny odzew jak i to, że widzę super graczy.

@Uzuu, z brakiem kontynuacji Osadników, nie ma problemu. Żadnego.
Sesja Autumm, była fajna, można pewnie kilka rzeczy z niej wziąć, ale najlepiej, jak stworzymy coś świeżego. Chciałbym tylko, żeby postaci z tamtej sesji mogły być przeniesione (Jeśli będzie gracz tak chciał).

Mnie odpisy raz na dwa tygodnie + raz w tygodniu np. GDOC, gdzie WSZYSCY się tam pojawiamy, byłoby opcją w sam raz.

Tak sobie też pomyślałem, że aby nie obciążać naszych MG za bardzo, być może można by było wprowadzić wątki prowadzone przez graczy. Na kilka tur (3-4) gracz szeregowy przejmuje lejce i wprowadza swój wątek w przygodę., odciążając tym samym MG, dając mu trochę luzu a i żeby MG też mógł grać jako postać.
Coś na zasadzie, jak dziecko prosi rodzica o to, żeby móc przejechać się samochodem

Drodzy,
napiszcie co chcielibyście widzieć w sesji?

Ja bym chciał implanty, cyborgi, skradankę i współpracę z drużyną, która będzie różnorodna (TomaszJ, wiesz o czym mówię!). Kolonizacja planety, podróż karawaną przez dzicz czy dobrze rozegrana intryga? To są rzeczy ku którym się skłaniam, ale akceptuję wszystko, bo dobra ekipa w sesji to przyjemność i cel sam w sobie

Czekam na wasze odpowiedzi, da to naszym potencjalnym MG czas do namysłu.

@Baird, dobrze Cię widzieć
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Ostatnio edytowane przez potacz : 31-07-2016 o 21:58.
potacz jest offline