Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 00:45   #13
LeBron
 
Reputacja: 1 LeBron nie jest za bardzo znany
Dobra, oficjalnie mówię o początku sesji, choć termin może się zmienić, gdyż nie mam stałego dostępu do komputera, no wiecie brat grający po kilka godzin. Data zapowiadana jest na 16'ą. Do późnej nocy będe pisał wstępny post, więc nie zdziwcie się że będzie trochę uśpiony, znaczy nie dokońca ortograficzny, znaczy się, będzie trochę błędów np. taike zamiast takie, lecz będą to rzadkie problemy. Rozbudowałem trochę wątek, każdy będzie miał swoje pięć minut, czyli akcja w większości będzie się toczyć wokół tej osoby, lecz nie zapomnę w takich sytuacjach o reszcie. Będzie się to odbywać tak że dana osoba np. otwiera zamek w drzwiach, a reszta ma patrzeć co się dzieje, czy nikt nie idze. Będą takie sytuację które doprowadzą, mam nadzieje do zazdrości, a nie raz nawet do zawiści innych graczy wobec jednego wybranego na swoje pięć minut. To tyle na temat prowadzenia tej gry. Sesja będzie się toczyła w podforum Inne i będzie pod nazwą Auera Dicta. Życzę miłej gry! A propo piątej osoby, to jeśli ktoś chcę nią grać, a nie zdąży do jutra, do popołudnia, niech napisze mi PW, wstawię go w pewnym momencie do sesji, a i niech wyśle mi Kartę Postaci.

Ogólnie grają:
Sante - jako Bogdan z Gniezna, strażnik miejski. Bardzo ładnie i starannie napisana Karta.
Arentis - jako Ludwik z Gniezna, oberżysta. Także ładna i dopracowana Karta.
Druidzki spokój - jako Feliks Dębowy, rzemieślnik. Jak wyżej, dopracowana i starannie napisana karta postaci, ładnie opisana postać.
Takeshigo - Innocenty z Liszna, duchowny. Wygląd mnie zaskoczył, pierwszy raz ktoś napisał ładnie, z wyrażeniami średniowiecznymi, dla takich graczy warto prowadzić sesję.
Może trochę potrwać otwieranie sesji gdyż nie znam się na tym, to moja pierwsza sesja na tym forum, i jeśli ktoś byłby miły i udzielił mi paru wskazówek na temat, zakładania sesji, gdyż nie wiem czy trzeba jakieś druczki napisać, założyć jeszce coś nowego prócz tematu z sesją.
Powodzenia i udanej Gry!!
 

Ostatnio edytowane przez LeBron : 14-05-2007 o 01:00.
LeBron jest offline