Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 14:56   #1080
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Co do Zombi, gadałem z nią na pw trochę i raczej jest dość bizi ostatnio. No ale jak coś się zmieniło czy co niech sama sie odezwie Jakby co jestem wyrozumiały w takim razie gdyby nie dała rady odpisać naszemu Cukiereczkowi


Cytat:
To ja kupię książki o samoobronie i o wytrychach (pożyczę później Andrew)
- Ale przeca mój hiroł ma to już w łapie Może mój hiroł kupi a potem pożyczy w razie czego Harvey'owi?




Cytat:
ok ceny tego co was interesuje (NY$=0,5g)
-spłonki 1g/25 - pistolet 1g/20 strzelba
-LOCKPICK SCHOOL IN A BOX - 40g
- Get Tough!- 15g
-Channel Master walkie talkie - 40 za komplet (+10 za każdą dodatkową baterie)
-Flak Vest - 30g (pamiętajcie o tym ze zakładając osprzęt na pancerz zwiększacie jego PP)
- To czyli za wytrychy 40 g, za książeczkę 15 g to razem 55 g jakbym brał dla siebie. To ile bym musiał wywalić nabojów na wymianę? Jak po standardowe 2 g za 9-ki to chyba ok 25 - 30?

- Ile bym dostał na wymianę za Makarowa? Bo na te krótkofalę już chyba bym musiał wymienić coś więcej niż ammo.

- I o co chodzi z tym powiększaniem PP przez zakładany osprzęt? Jaki osprzęt powiększa PP? Bo mnie to zaciekawiło


Edyta:

- Ale powiem Wam panie i panowie, że ostatnio to mam wrażenie, że sam z Lemim tu gram. Tak paczam na posty właśnie i albo moje albo jego. Fajno jakbyśmy tak wszyscy popisali te posty no czasem ktoś coś ma no ale to już tak ostatnio prawie norma.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 01-08-2016 o 15:00.
Pipboy79 jest offline