Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 21:13   #1267
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Jak już wszyscy sobie dogadzamy to ja chciałbym wyróżnić Severusa. Czekałem na ostatni post Valtharysa i temu właśnie piszę teraz

Choć może dużego stażu nie mam to jednak śmiem twierdzić, że była to postać nietuzinkowa. Nie spotkałem się wcześniej z graczem, który cała sesję poprowadziłby postać w tajemnicy. Przez całą grę udało się owiać tę postać czymś co nazwałbym "śliskością" i aurą nieufności, mimo że właściwie nie wiadomo było dlaczego takie wrażenie wywołuje.

Co ciekawe pomimo tej nieufności, jednocześnie jakoś czułem potrzebę by związać postać Saverusa i Dziadka, jakąś nicią porozumienia. Co tylko dodatkowo mieszało w głowie. Wiedząc, co wiem po ostatnim poście Valtharysa, stwierdzam, że faktycznie tak mogłoby być w rzeczywistości, gdyby obie postaci zetknęły się ze sobą.
Gratulacje za rozegranie tej niezwykle ciekawej postaci, choć mocno skrytej w cieniu, przez co może nie przez wszystkich doceniona należycie :P
 
Rewik jest offline