Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 21:19   #21
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
Skomplikowane? Para po rozwodzie? :P Jestem jeszcze bardziej ciekawa i się trochę boję jednocześnie

Co do pytania. Jeśli to umiejętność, bardziej specjalistyczna, to tak - wspomnij Np. jeśli napiszesz, że uczył się naprawy samochodu, ale tylko z dziadkiem i słabo mu szło i niewiele w głowie zostało, a zepsuje się jakieś auto, to dam szansę takiej postaci naprawić to auto. Nie dam jednak nikomu wyskoczyć "i jako, że X naprawiał auto z dziadkiem, to spróbuje się przyjrzeć", bez wspomnienia o tym w karcie.
I odwrotnie - pisanie wierszy może komuś iść słabo, ale możemy bezpiecznie założyć, że każdy COŚ tam z siebie da, jakby przyszło mu do tworzenia poezji, więc o takiej umiejętności nie ma co wspominać.
Udało mi się wyjaśnić o co chodzi? Bo nie wiem czy jestem tak precyzyjna, jak to mam ułożone w głowie.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline