Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 22:57   #1083
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Myślę ze cena w okolicach gambla za sztukę sorry taki mamy postapokaliptyczny klimat

Jeśli pocisk koziołkuje to ja obniżam PP o połowę tu masz zdjęcie jak to wygląda w praktyce: (w tym przypadku koziołkowanie w locie be trafienia w nic po drodze spowodowane jest złym dobraniem masy pocisku do skoku gwintu w lufie [dłuższe i cięższe wymagają szybszego] , co akurat ma większy wpływ niż siła Coriolisa, przyczyną może też być nadmierne zużycie gwintu bądź zły rozmiar pocisku)
Trudno oczekiwać od pocisku który trafia w cel bokiem że będzie miał jakąś sensowną penetracę

ta wiem że ładownice nie pokrywają całej postaci, raczej idę na rzut % - każda ładownica to ileś tam, % szansy na ochronę
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 01-08-2016 o 23:00.
Leminkainen jest offline