Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 09:16   #414
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Pobytu w Marsylii (ponownie) nie opisywałem bo uznałem to za bezcelowe. o powrocie nie było Pruniera (tylko depesza od niego że wybiera się do Carcassonne) i był list pożegnalny od Sophie która opuściła kraj (brak wpisu od Zombianny uznałem za taką właśnie decyzję, ze nie gra dalej - nie napisała mi ani PW, ani nic i trochę z tego powodu jestem rozżalony). Podjąłem decyzję, że nie będę męczył dziewczyny tą sesją. Trudno. Szkoda.

Anonim - też nie bardzo wiedziałem co dalej z Tobą Zatem uznałem, że zostawię Twojego Marca w momencie pokusy.

Panowie Tom Atos, Fyrskar i Cattus - jesteście dwa dni do przodu przed Marcem - nic to. Teraz decyzja, co robicie i chyba GG docki.

Jeżeli chcecie kończyć sesję przed czasem lecz z jakimś ciekawym finałem - Anonim, Tom Atos, Fyrskar i Cattus proszę o taką informację. W innym przypadku prowadzę ją dalej

Czas dla Was na ustalenia i posty do 10 sierpnia 2016r- kolejna środa - (włącznie). W razie czego może się okazać +1-2 dni bo ma terminowe zadanie do 11.08 zrobić i jakbym nie mógł napisać szybko odpowiedzi dla Was to poganianie Was byłoby bezcelowe i durne

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline