Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 16:15   #619
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
To ja może w końcu coś napiszę, korzystając z chwili przerwy w pracy i pracowniczego komputerka, a nie własnej komórki

Przede wszystkim to dziękuję abishaiowi, za świetną współpracę Dzięki jego postaci moja Ange mogla się wewnętrznie rozwijać no i zawsze mogła na kogoś liczyć. Myślę, że to się przerodzi w piękny związek :P
A jeśli mowa o rozwoju postaci, to i Armielowi dziękuję, ponieważ mi stworzył tyle tła do trzęsenia gaciami, ryczenia, darcia paszczy czy nawet błysku odwagi, że w tak krótkim czasie dawno nie żonglowałam tyle uczuciami. No i tutaj jeszcze się pojawia Pipboy, z którym współpraca była krótka, ale również wartka!

Na początku jeszcze z Hazardem i Proxym był super team, no ale szybko jakoś to umknęło, a szkoda! Z resztą nie mialam większych relacji, ale i tak dobrze, że byli! To też było istotne Kenshi świetna gra, ale następnym razem nie strzelaj we mnie Lomir, również barwna postać! W sumie zważywszy na narodowość, to i wyjątkowa. Wielka szkoda, że nie dotrwała do konca, bo powinien Mikolaj z nami do końca dotrwać :<

Armiel, wartka akcja i historia, choć początkowo w mym odczuciu robiła się bez sensu, tak swój sens szybko zyskała Bardzo fajne i pomysłowe, dające pole do popisu i możliwość zabawy postacią.

Dzięki jeszcze raz
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline