Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 17:16   #11
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał PanDwarf Zobacz post
Jak takie samo bedziesz mial zaangazowanie w sesje jak w rekrutacje to....

Ja podziekuje chetnych pewnie nie zbraknie ci:]
Pewnie ci miło, że spuściłeś się w tym temacie. Profesjonalnie. Robisz to zawodowo?
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Panicz: takie tęczowe imie mi nie wystarczy, wysil się jakoś, nie wiem Mickey Majcher III, albo co?

Co do zaangażowania, wiecie, to miecz obosieczny. Jak smutasy opisują skok na ciastkarnię, to mnie się nie chce pisać, ale jak zajmą się zbiorowym gwałtem na młódce jakiej, to może co dołożę od siebie. Krew nie woda

Poza tym miło Was czytać.

Krem: Masz w sobie nadmiar złych fluidów, zrób tęczowy pudding. Jak przejdzie wyślij postać, coś w gatunku "Mickey Majcher Bis" i zlituję się prowadząc tego smutasa przez zapewne krótkie i pełne cieprpienia sesyjneżycie

p
b
Pisząc krótkie odpisy to nie masz takich dylematów, czy słabe wiadomości graczy są po to, żeby cię obrazić, czy po prostu odechciewa ci się tego czytać. W systemie krótkich odpisów zbyt mało czasu zabiera napisanie tych zdań, żeby zastanowić się, że to wszystko nie ma sensu. I dzięki temu ma sens.
Penis od długości odpisu nie rośnie.


Zgłaszam się, choć nie spodziewaj się ode mnie długich odpisów, bo nie będzie mi się chciało, a ty zresztą nie posłuchasz i będziesz chciał zrobić długi odpis aż chęci ci miną i tyle ci widzieli.

Moja postać to Andrzej. Jest wieśniakiem. Tym po lewej na poniższym obrazku. Zachęcam, żeby inni zgłosili pozostałe postacie z poniższego obrazka. Jak ktoś bardzo chce być typem po lewej to mi to bez różnicy kim będę z tego obrazka.


A żeby pozostawić pozytywne wrażenie to dziewczyna z wyglądem przeciętnej Sylwii z okolicy:

ps. przynajmniej wiadomo na co te typy wyżej patrzą
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 02-08-2016 o 17:23.
Anonim jest offline