Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 21:42   #13
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Antoni milczał długo albo z wielkiego wzburzenia, albo też rozważając ważkie sprawy i oglądając rzeczy, które tylko on mógł widzieć. Wreszcie jednak przemówił i każdemu się oberwało.

- Wolałbym mieszkać z lwem i smokiem, niż mieszkać z żoną przewrotną! - wyciągnął oskarżający palec w stronę Moniki - Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela! O tej porze, kiedy człowiek nie może jeszcze odróżnić innego człowieka... - pijąc najwyraźniej do tego, że psoty zniweczyły jego osiągnięcia i nie wiadomo kto jest kim.

- Ten, który mnie posłał, jest prawdomówny, a ja mówię wobec świata to, co usłyszałem od Niego. Cokolwiek mówię, to mówię i wykonam - wyrocznia Pana. - dodał, sugerując, że faktycznie jest wróżką. Na wszelki wypadek potwierdził też co mówił wcześniej:
- Piłka -wilk drapieżny, co rano rozrywa zdobycz, a wieczorem rozdziela łupy!

Na oskarżenia wobec siebie odpowiedział zaś tak, wielokrotnie łapiąc się za serce i robiąc zbolałe miny:
- Jak długo mam znosić to przewrotne zgromadzenie szemrzące przeciw mnie? Słuchajcie pilnie mej mowy, na słowa me uszu nadstawcie, mam gotową obronę przed sądem. Niech zważy mnie bardzo dokładnie, a pozna, że jestem niewinny!
 

Ostatnio edytowane przez Quelnatham : 02-08-2016 o 21:48. Powód: pogrubienia, wykrzykniki
Quelnatham jest offline