Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 11:09   #7
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał sante Zobacz post
ta gra to wyzwanie
Mnie to mówisz ? Ja sobie świetnie zdaję sprawę, że pozwalając wam na improwizację mogę sobie niezły burdel zrobić w sesji, ale raz się żyje. Poza tym, przyznaję się bez bicia, sesje mam tylko w zarysie ogólnym (czytaj punkty na kartce) i właściwie niewiele może mi zaszkodzić Poza tym przyzwyczaiłam się, bo mi przyjaciółka z sesji do 7sea zrobiła prawie opowiadanie (nawet nie próbujcie, bo się zdenerwuję). Ale liczcie się z konsekwencjami... Ktoś kiedyś powiedział, że nic nie jest za darmo

Cytat:
Charakteru BN'a tak?
Tak dokładnie, dopóki przynajmniej w zarysie nie nakreślę, jak się zachowuje i jak mówi, to mi go nie ruszać!

Poza tym istnieje jeszcze możliwość odegrania niektórych partii na gg - jakiejś dłuższej rozmowy czy zdarzenia. Potem się to przekleja i jedzie dalej Możliwe, że z tego skorzystamy, możliwe ze nie.

Cytat:
Szczerze? To cholernie trudne jest wymyślenie czegoś, co mogłoby teoretycznie nie zepsuć scenariusza :P Tsumanu startował z jakimś urządzeniem z cyframi, to ja nie wiedziałem czy mogę napisać, że wchodzi w wiadomości na komórce..
Zgadzam się. Trudne. Ale ile z tym potem zabawy I akurat nad czymś takim się nie zastanawiaj - to, co robi twoja postać, nawet jeśli miałabyć to kradzież, ja nie steruję. Mogę najwyżej napisać, że widział to policjant i cię ściga

Poza tym ogłaszam, że mam jeszcze jednego chętnego i możliwe, że do nas dołączy.
To na razie tyle wypocin z serii "Pouczająca gatka Starego Mentosa" .

EDIT: Ważne! Nie będzie mnie dwa dni. Muszę się do matury z historii przygotować, bo na razie po prostu olałam sprawę. Niestety sesja musi poczekać.

EDIT 2: Mamy nowego członka
- Judeau przystępuje do gry Powodzenia.

EDIT 3:
Pytanie za 200 punktów, czy postacie sante i tsumanu mają prawo jazdy?
EdIT 3 1/2: Jeśli przeszkadza wam tyle ilustracji w postach, ograniczę się. Ale stwierdziłam, że dając zdjęcie przedstawiające postać mogę ominąć opis zewnętrzny postaci.

EDIT 4:
Proszę nie zwracać uwagi na to, że na razie są same baby. Tak wyszło. Może to dlatego, że wy jesteście mężczyznami a ja kobietą. Ale być może to nie ma nic do rzeczy. Skargi proszę kierować do mojego zeschizowanego umysłu, który podąża zjeść kolację i nauczyć się historii po wiek XVII. Życzcie mi szczęścia.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 14-05-2007 o 22:11.
Latilen jest offline