Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 15:51   #46
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hej ho

Wychodzimy z tej stagnacji, jest nowy pościk, popchnęłam w nim mocno akcję do przodu, koniec zbijania bąków! :P

Kto chce, idzie na tą walkę, jak nie to... nie wiem co będzie robił, proszę pomyśleć i dać mi znać W końcu również wszyscy herołsi spotykają się w jednym miejscu, i zakańczamy chwilowo osobne wątki.

Możemy co wstecznie odegrać, jakieś małe scenki... wolałabym się jednak nie rozdrabniać, i nie pisać już wstecznie, za dużo z tym mieszania.

Ogólnie dochodzi w końcu do walki Bix vs. Maszyna a co za tym idzie, powoli kończymy wątek postoju Fenixa na stacji... sama walka będzie rozegrana całkiem zwyczajowo, zobaczymy jak sobie mięśniak poradzi ^^

Jak piszemy? Sami? Wszyscy razem w docu? Szczerze, to nie mam pojęcia... zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu.

Termin na odpisywanie do 13.08


Pozdrawiam wszystkich!



PS: Na samej arenie, to chyba widać gdzie podwyższenie...a ten niebieski obszar, to podłoga z wyładowaniami elektrycznymi
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 04-08-2016 o 16:06.
Buka jest offline