Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 21:04   #504
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Tomcio podchodzi ambicjonalnie

Dla mnie ideą warsztatów jest przekazanie podstawowych informacji, ukazanie klimatu i "funu" mrocznej strony WoDu. Takie spakowane dane w pigułce. To, co zrobi z tym gracz to już inna broszka. Tak jak w edycji II, która nie była planowana na mega tasiemce



Edycja I za chwile będzie mieć rok.

Grajcie, jeśli uważacie za słuszne i jeśli obaj gracze coś z tego jeszcze wyciągają ALE:

Ponieważ są to warsztaty, a nie sesja to co jeszcze możesz przekazać graczom, Tomcio, czego nie przekazałeś do tej pory? Jakie 2-3 punkty?
Gracze też niech określą co konkretnie chcą jeszcze doszlifować w 2-3 punktach?

Inaczej tego nigdy nie skończycie (no chyba, że macie ambicje warsztatować do końca świata i dłużej).

Samokształcenie się i testowanie jest częścią procesu nauki - Mi Raaz wie, naumiałam go tego

Odnoszę też wrażenie, że MiRaazowi chodziło o rekrutację do kolejnej części sesji, a nie warsztatów.
 
corax jest offline