Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 21:50   #18
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Chyba pora, by te zielone pokurcze zapłaciły za tą bliznę, która mi zostanie - Turmalina dotknęła opatrunku, który po aidymowej modlitwie przestał nasiąkać krwią, po czym zwróciła się do kleryka zupełnie innym tonem głosu - Dziękuję diamenciku, od razu mniej boli. Szkoda że plamy na sukni pozostały. A tak ją lubiłam...
Gdzieś poniżej krasnoludki ziemia mruknęła, niemal niezauważalnie dla osób na powierzchn, tylko na kałuży zrobiło się kilka kręgów, a z okolicznych krzaków zerwało się stado wróbli. Wrodzony talent magiczny pobudzony wściekłością Turmaliny dawał o sobie znać, rósł wewnątrz i upominał się o uwolnienie. Dlatego, gdy Yarla zasugerowała rozprawienie się z zielonoskórymi druga krasnalka przystała na to od razu.
- Ledwie się rozgrzałam przy tej bitce. Mam w sobie wystarczająco siły na trzęsienie ziemi lub dwa. A nawet jak nie - tu uniosła swój myśliwski arbalet, gotowy do strzału - i bez tego dziewczyna musi umieć się bronić, prawda? Może więc nasz miłośnik koni poszuka tropów? Są na tyle duże, że raczej nie powinien ich przegapić.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline