Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 15:03   #33
NW.
 
Reputacja: 1 NW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skał
Władimir Koszyński

Na te słowa wystąpił po wszystkich i przyklęknął przed pan Mariuszem, ręce wzniósł pod nieboskłon i tak się ozwał. -Nie wiem już szlachetny druchu, który to już raz dziękuję ci za wszystkie dobre uczynki co żeś poczynił względem mej osoby. Tak jak i wielmożny pan Krasun- w tym momencie wskazał na starego kozaka jak i całą brać kozacką -lat mi już nie zbywa, lecz myślę sobie że nie sprawię żadnych problemów w bitewce a i może dopomoge jakoś jak święta panienka wesprze mnie w mych staraniach- powstał na baczność i dalej kontynuował. -Widzi mi się że ładną trzódkę sobie sprawie w mym oddziale, bo już się sporo Panów Braci z bronią palną naliczyłem, przeto z pomocą taką fachową, wygrana jest nasza!- pokłonił się po raz ostatni i wskoczył na swego weirzchowca. Dziwne było że mimo swej tuszy poruszał się tak zwinnie i szybko, podjechał w ten czas co do poniektórych waszmościów i gawędzić zaczął z tymi którzy pistolety jakoweś mieli. Zapraszał ich by jechali w niedalekiej odległości od niego i sam ustalał ich pozycję w szyku. Co jakiś czas popatrywał na grupę braci którzy wysforowali się już do przodu i popędzani obowiązkiem rozglądali się bacznie na boki. Wiedział że z tak doborowym składem nic im nie stanie na drodze, uśmiechnął się na tę myśl i wyciągnął gąsiorek przytroczony do siodła. Pociągnął łyczka złocistego miodu i podkręcił wąsa. Rozmarzył się przez chwilę o łupach i sławie jakie na nich czekały. A coż ja będę miał do opowiadania o zwycięstwie naszym w karchmach i spelunkach różnych, toć ludność poczciwą zadziwię! Ha!- zaśmiał się sam do siebie i popędził nieco konia.
 
__________________
Always remember that You are weak against the power of the Dark Side.
NW. jest offline