Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2016, 10:53   #59
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Flejm
Typowa drużyna z typowego D&D to 3 siepaczy (frontline), kapłan, czarodziej i łotrzyk ubezpieczający ich tyły (szyk literki T). Nigdy się takiej nie doczekam, bo wszystkich ciągnie do słabowitych czaromiotów
A i jeszcze obowiązkowo musi być opryskliwy krasnolud

Cytat:
ciekawe jaki charakter?
Naturalnie, że dobry. Obraził się na swoją złą rodzinę i uciekł na powierzchnię. Teraz jest ścigany, ale do obrony ma dwa sejmitary (TWF) i zwierzęcego towarzysza w postaci pozaplanarnej pantery. Rzecz jasna jest łowcą

A jeśli ten koncept wam nie odpowiada to w zanadrzu jest jeszcze socjopatyczny skrytobójca. Dobra, żartuję sobie Dziwne mam dziś poczucie humoru (może dlatego, że się nie wyspałem przez jakiegoś kretyna, który darł ryjca przez pół nocy), a tak serio to czekam ze zniecierpliwieniem na Twoją postać, Demogorgon. Lubię drowy

E.

W sumie to zrozumiałem, że po raz pierwszy od dawna mam okazję prowadzić grupie charakterów ustawionej na szali zło - neutralność (zwykle mi się trafiały same dobre postacie, ewentualnie neutralne i nieliczne czarne owce). Sami oportuniści. Cieszy mnie to bardzo, bo świetnie się bawiłem prowadząc grupie złoczyńców w WFRP!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 06-08-2016 o 11:06.
Warlock jest offline