Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2016, 12:59   #20
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
-Dziękuję za ofertę, ale mam swoje metody. - Anna grzecznie, jakkolwiek odrobinę twardo jak na nią, odmówiła zaproszenia do modlitwy. Zamaist tego podeszła do ich jeńca.
-Los naszego kochanego pracodawcy jest mi tak drogi, jak wam. Ale zanim wyruszymy w paszczę lwa, lepiej spróować się czegoś dowiedzieć. - To powiedziawszy, zwróciła się do Goblina. -Dzień dobry. Mówi pan może we wspólnym albo jakimś innym języku? Może orczym? - Zapytała, spoglądając na Piąchę przy ostatnim zdaniu. -Jeśli tak, to byłoby dla pana lepiej ,gdyby pan zechciał odpowiedzieć na parę moich pytań. Oh, proszę się nie obawiać, ja nie zamierzam zrobić panu krzywdy, ale naprawdę nie mogę zaręczać za pozostałych. Pańscy towarzysze neistety odrobinę ich rozgniewali, rozumie pan pewnie. Ja nie przepadam za przemocą, ale jeśli mam panu pomóc, musi pan przynajmniej podać nam informacje.
 

Ostatnio edytowane przez Demogorgon : 06-08-2016 o 15:47.
Demogorgon jest offline