Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2016, 15:52   #19
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Ulli, karta w porządku. Dodałem tylko rozmiar i posortowałem sobie skille wg modyfikatora, taka kosmetyka

Eleishar, nad Dragon Shamanem się zastanawiałem, może mógłbym go dopuścić (po, oczywiście, mocnym uzasadnieniu w postaci historii postaci). Miejsce Dragonfire adepta zajmuje Smoczy Pomiot opisany w Opisie Świata DL. Może nie jest to dokładnie to samo, ale są nieco podobne. Z Dragon Shamanem jest ta sama śpiewka - to po prostu czciciele smoków, którzy czerpią od nich siłę. W Smoczej Lancy są smokowcy, stworzeni z jaj dobrych smoków przez złe, są smocze pomioty, tworzone przez złe smoki z humanoidów, jest więc wybór Ale jak mówiłem, Dragon Shamana jest skłonny dopuścić.
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline