Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2016, 15:54   #129
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Goel Zobacz post
Czy to znaczy, że mogę lecieć z tematem kuchennym Jahleeda? Czy to dopiero po pierwszej misji?
Leć, leć. Bez przeszkód.

Martwi mnie tylko Wasza mała aktywność. Może powiecie mi, jaka jest tego przyczyna? W porównaniu do tur poprzednich, ta jest naprawdę długa. To brak czasu, opadnięcie pierwszego zapału, znużenie? Wypowiedzcie się wszyscy, zachęcam, a postaram się coś zaradzić.

Jeśli tura ta Was nuży, możemy ją skrócić. Od następnej czeka nas już główna fabuła, więc myślę, że zrobi się ciekawiej, bo będziecie mogli trochę się wykazać. Tak więc, co jest przyczyną ? Przypominam, że warunkiem satysfakcjonującej gry jest dobra komunikacja na linii MG - gracze.
 
MrKroffin jest offline