Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2016, 17:04   #147
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 36293 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Po pierwsze chciałbym bardzo podziękować zarówno mistrzowi jak i wam moi drodzy współgracze. Grało nam się dobrze. Raz wolniej, raz szybciej. Były konflikty, były romanse, były zwycięstwa i porażki. Nieszczęśliwie polegliśmy, jednak pamięć o nas trwa – jakkolwiek by to nie brzmiało.

Wracając jednak do samej sesji. Trochę smutno, że zakończyła się tak, a nie inaczej, ale wszyscy znaliśmy ryzyko od samego początku. Teraz przyjdzie nam żyć drugie życie, a może raczej nieżycie... Czy to istotne? Żyje się tak długo jak żyje pamięć, a my zyskaliśmy to przykrą sposobność przetrwania. Było tak blisko... tak blisko! Nieszczęśliwie blisko nie było, aż tak blisko.

Są jeszcze inne sesje, te w trakcie, te tworzące się i te w planach, a z pomocą bogów spotkamy się w którejś. Więc dziś, nie smućmy się, nie mówmy żegnaj, lecz do miłego.
 
__________________
Nurgletsy z sosem Tzeentchiki, Popkhorne i Slaaneshake!


Trochę słabo dostępny, ale przeżyliśmy gorsze czasy, więc!
Dhratlach jest offline