Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2005, 02:26   #10
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
mała niekonsekwencja? może sie myle ale chyba renegaci pozucają nie tylko założenia konklawe ale, co za tym idzie, swoje bractwa ( czyli równiez charakterystyczne szaty).
Nie. Renegat to ktoś, kto nie podporządkowuje sie wyrokom konklawe. Nie tylko nie nosi szat. Można być renegatem nosząc szaty, albo szat nie nosić i renegatem nie być... :P

Cytat:
czytałes przweodnik do 3.5, wiem ze juz o tym pisałem ale lubie sie czepiac
skoro już chcesz się czepiać i nie masz tramwaju pod ręką to popatrz na datę tegoż postu, a potem na datę swojej wypowiedzi o 3,0 i 3,5. Poza tym w tamtym poście szło mi jedynie o rozgraniczenie AD&D od D&D (nie 1ed.)
Ja też potrafię być czepliwy

PS. MAgius i kolor szat jego to też całkiem ciekawa sprawa...

[ Dodano: 2005-04-23, 02:29 ]
A jeśli mamy być dokładni, to wtedy czytałem akurat przewodnik po DL dla 3,0...(poszukaj na necie, a znajdziesz nieoficjalną publikację pod 3,0). :/
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem