Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2016, 09:04   #33
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
Na wstępie - wszystkim ogromnie dziękuję za odzew i za zaangażowanie. I przechodzimy do sedna...

Dobra, powiem tak, jak szaleć, to szaleć. Miało być bardzo kameralnie, ale po prostu to się nie da.
Wszystkie karty są po prostu świetne, napracowaliście się i ja mam teraz komuś powiedzieć "no niestety, ale nie"? Nie ma takiej możliwości.
Także:
- Vesca
- Mag
- Kerm
- MTM
- Wila
- kanna
- echidna
witam w sesji

Teraz takie krótkie (ta, zakładam, że będzie krótkie) podsumowanie:
Urzekło mnie powiązanie trzech postaci, myślę, że mogę to napisać otwarcie - Mag, Kerm i MTM, jak mogłabym tego nie wykorzystać? Jak mogłabym kogoś nie wziąć? To się już w ogóle nie da. Po prostu patrzę na te postacie jak na coś dobrego do schrupania. Mniam.
Echidna - KP mnie rzuciło na kolana. Powiązania wydarzeń z historią Twojej postaci - wow. Niesamowicie mi się to czytało. To w jakim stopniu przemyślane są wszystkie wątki i jak "zaklikały" powiązania naprawdę robi wrażenie.
Kanna - bardzo trafiłaś w moje personalne gusta tą postacią. Mogę rozwinąć na priv, jak trzeba, ale po prostu moc radości dla mnie. Nie mogę się doczekać wrzucenia jej w to, co planuję dla Was
Vesca - ujęła mnie delikatność. Po prostu z rozkoszą czytało mi się drobne szczególiki dotyczące Twojej postaci, które zawarłaś w swoim KP.
Wila - ten jeden z NPCów - odważne, masz mnie tutaj. No i postać inna od reszty, /me wants.

Powiem Wam tak - jestem obrzydliwie szczęśliwa, że dostałam od Was KP. Cieszę się z tej sesji totalnie, mam nadzieję, że sprostam I przypominam - jak się Wam nie spodoba, macie opcję odwrotu i nie będzie żadnych problemów z tego powodu.
Jestem zbyt entuzjastyczna, żeby miały być jakieś problemy z mojej strony. Chyba, że "Wasze postacie narobią jakiś głupot" - parafrazując mojego znajomego
Linki do komenatrzy i sesji podeślę w PW.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline