Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2016, 09:41   #2
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Osobiście chciałabym Was prosić o polecenie gierek dla dzieci. Chodzi o dwie dziewczynki w wieku 8-10. Panny dość często grają w różne familijne planszówki z rodzicami, ale chciałabym kupić im coś, co sprawi, że same się sobą zajmą i dadzą rodzicom trochę luzu.
1. Jakie gry już mają?
2. Czy mają to być typowe 2-osobówki (skoro mają dać rodzicom luz) czy jednak dopuszczamy, że rodzice też czasem zagrają?
3. Czy jest określony jakiś przedział cenowy?

Tak na szybko przychodzi mi do głowy:
- Wybuchowa Mieszanka (wspomniana tutaj (Wybuchowa Mieszanka - dla tych, którzy lecą w kulki))
- Metropolia
- Mistakos
- Zlot Pingwinów
- Tajemnicze Podziemia
- Curling
- Żółwie z Galapagos (gdy 10-latek gnoi w planszówkę dwóch dorosłych ludzi, to chyba znaczy, że jest odpowiednia dla tego przedziału wiekowego...)
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.

Ostatnio edytowane przez Krakov : 09-08-2016 o 09:42. Powód: cytat mi nie wyszedł
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem