Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2016, 17:48   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Zależy od przygody jaką chcesz zaserwować.
Jak jeszcze lista życzeń jest otwarta, a ja będę grał strażnikiem miejskim to fajnie by było jakby było jakieś śledztwo. W szczególności, że mamy kapłana Morra (patolog) i gladiatora - a jak to bywa z gladiatorami to oni umierają, ale co jeżeli któryś został zamordowany poza areną? Przyjaciel Wasyla...

Taka luźna sugestia.

Atrybuty.
Sz - 3
WW - 32
US - 30
S - 4
Wt - 3
Żw - 5
I - 23
A - 1
Zr - 25
CP - 31
Int - 30
Op - 30
SW - 30
Ogd - 33

Ta seria trzydziestek wskazuje czemu rzuca się 2k10, a nie k20. Średnie rzuty, jedynie przy sile miałem maksa, a aż dwa razy miałem 1 (na k6) przy Szybkości i Żywotności. Wyrzucić "3" na 2k10 to też trzeba mieć antyfart. Dziewiątkę dopiero miałem przy Ogładzie, ale druga kość "4". Wynika z tego, że Fred nie jest skory do ucieczki, bo wie, że i tak go dogonią. Nie wiem ile rozwinięć atrybutów mamy (i czy w ogóle mamy), ale ja to biorę w tej kolejności: +1 A, +10 WW, +1 S, +2 Żyw, +10 I, +10 US. Umiejętności z profesji to Silny cios i Ogłuszenie. Rzuciłem też na koszulkę kolczą i wypadło mi 23, więc tym razem niski rzut popłacił - nie wiem czy to uznajesz, czy jakieś inne masz plany odnośnie ekwipunku.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 10-08-2016 o 18:14.
Anonim jest offline