Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 09:23   #24
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Anonim Napisałeś żeś mój przyjaciel. Napisałeś/napiszesz to w historii? Podeślesz do wglądu lub chcesz tą małą kwestię razem ustalić?

Po 15 w piątek znikam do wtorku. (Wątpię bym się pojawił) więc jak coś to dziś jutro.
To znaczy "Przyjaciel Wasyla" dotyczyło poprzedniego zdania - mojej propozycji jak zacząć akcję przygody. "Jeden z gladiatorów zostanie zabity. Przyjaciel Wasyla." Ale też nie ma problemu, żeby i Fred był przyjacielem Wasyla - od kufla piwa i szklanki wódki w miejscowej mordowni. Chyba, że Wasyl abstynent to nie ma problemu - lekko naciągnąć - że Wasyl to jeden z dwóch gladiatorów, który służy pomocą straży miejskiej, gdy potrzeba "posiłków", a sprawa nie jest na tyle poważna, żeby wzywać wojsko. Wolałbym jednak to pierwsze.

Mnie też nie będzie w weekend. A przynajmniej taki mam plan. W piątek jednak powinienem jeszcze być.
 
Anonim jest offline