Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 14:06   #6
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Zora spokojnie upiła łyk z nowego kufla piwa. Całe szczęście, gdyż dzięki temu zasłoniła nieprzyjemny grymas jaki wystąpił na jej twarzy po wysłuchaniu propozycji ich nowego “klienta”. Wyglądał na bogatego. Jego nazwisko najwyraźniej coś powinno im mówić. Oferował sporo kasy. Można by powiedzieć, że wręcz oferował dużo za dużo kasy jak na takie hmmm ekhem… “zlecenie”. Czyżby po prostu znudziły mu się zwykłe kurwy? Szukał wrażeń?

Problem polegał na tym, że Zora i Aria szukały pracy. Szukały. Jednak nie tego typu pracy. Czy aż tak potrzebowały gotówki by przystawać na takie propozycje? Zora sama nie wiedziała co powinna o tym myśleć. Biorąc pod uwagę jej przeszłość, zarobienie szybkiej i łatwej kasy idąc z tym bogatym jegomościem do łóżka brzmiało jak bułka z masłem… tyle, że nie po to uciekała od tamtego życia by zjadać teraz takie bułki z masłem. Wracanie do przeszłości było zdecydowanie ostatnią rzeczą jaką by chciała. Z drugiej strony, później mogłyby siedzieć i próbować złapać normalną propozycję pracy, przez więcej niż dwa - trzy dni. O jednej takiej nocy szybko przecież można zapomnieć.

- Pięć sztuk złota za jedną noc przy tak nietypowych usługach? Panie… mało nas widać cenisz. Nie chodzę do łóżka z tymi którzy tak mało mnie cenią. - Zora obdarzyła jegomościa delikatnym uśmiechem półgębkiem. Nauczona była, że większość ofert jakie otrzymuje to stawka wyjściowa podlegająca negocjacją. - Kręcą cie siostry jednorożca? Hę?
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline