Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 14:29   #7
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Carond uśmiechnął się lekko.
- Niekoniecznie w łóżku. - Spojrzał w stronę Arii. - To by zależało tylko i wyłącznie od zainteresowań obu stron. Czy też może trafniej byłoby powiedzieć wszystkich trzech stron.

Na pozór przynajmniej nie zwrócił uwagi na spojrzenie Arii, albo też niezbyt się nim przejął. Może i dlatego, że najbardziej nawet 'czepialska' niewiasta niewiele mogłaby mu zarzucić.

Po słowach Zory uśmiech Caronda poszerzył się nieco.
- Z pewnością nie interesują mnie ani córki, ani siostry jednorożca. Interesują mnie kobiety, które interesują się mężczyznami. Natomiast kwestia ceny... Wyższa stawka zależy tylko i wyłącznie od tego, na ile zadowolone będą obie strony. Subiektywna ocena, wiem - przyznał. - Ale ja jestem obiektywny.
- I cena nie podlega negocjacjom - dodał. - Jeśli nie jesteście zainteresowane, to możecie od razu to powiedzieć.
 
Kerm jest offline