Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2005, 11:07   #22
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
1) podatny jest na krytyki
No taaaak zapomniałem, 99% istot z każdego settingu posiada niepodatność na krytyki, bo sa undeadami, Hood, zrozum że ja podałem przykład, a coś się znajdzie zawsze dla każdego, poza tym ten koleś jest teś wojem z ładną ilością ataków, walczyć też może nie tylko ukradkowym.
Cytat:
2) stracił premię ze ZR do KP (a to wcale nie takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, "umiejki" można podbić, a wyczucie pobudek to czym jest jak nie umiejką
Iile klas ma wyczucie pobudek jako klasową ? Kapłan, Paladyn, Rouge, Bard. na 31 klas podstawowych to troszkę mało ten koleś pakując cały czas w blef, będzie zamiatał aż się nie miło robi.

Cytat:
Dalej, nie przeglądnij, a przejrzyj
Widziałem zdolności, RO, bab, i dalej trzymam przy swoim, te klasy są potężne, ale nie TAK jak to co można w 3,5 zrobić.

Cytat:
PS2. A policzyłeś czy Ci atutów i leveli wystarczy na zrobienie takiego przepaka?!
Buildy zawsze się robi na 20 poziomów, to pozwala optymalnie zobaczyć potęgę postaci, więc i ja robie buildy na 20 poziomów.

I Hood, pamiętaj że wziołem to jako przykład, klasy z BoVD. są SŁABE przy kolesiu mającym czary jak 17poziomowy mag i 17 poziomowy druid, mając 3 ataki w rundzie.. ludzie czy wy nie widzicie że maksymalny BAB, wszystkie dobre RO jest niczym w porównaniu z takimi czarami + 3 ataki + czarowanie w zbrojach ?

P.s: jutro podam link do tego mnicha, ale uprzedzam, źle zapamiętałem, obrażenia wynoszą 24d8, poprostu się troszkę pomyliłem.... na osłodę wrzucę psiona z 18 atakami.. i obrażeniami 156d6+20d8+168
COŚ JESZCZE ? (linki może podam jutro, albo dziś wieczorem)
 
Elvin jest offline