Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 15:11   #8
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Zora z zaciekawieniem spojrzała na towarzyszkę niedoli. Chociaż odpowiedzi musiała doczytać się z mimiki jej twarzy, była bardzo ciekawa co ona o tym sądzi. Uniosła lekko brwi wbijając w Arię spojrzenie mleczno czekoladowych oczu.
Wywołana spojrzeniem towarzyszki Aria uśmiechnęła się nieco drapieżnie, oblizując powoli usta językiem i lekko skinęła głową.
- Podoba Ci się? - zapytała Zora nie przestając patrzyć na Arię, ale kiedy zadała to pytanie przechyliła głowę w stronę Caronda, jakby to jego miała na myśli.
- Widziałam gorszych, poza tym czujesz, jak pachnie? - Aria odpowiadała, ignorując fakt, że przedmiot rozmowy siedzi przy tym samym stoliku. Pochyliła się za to mocno do przodu, opierając rękę lekko powyżej jego kolana.
- Czuję - odparła czarnowłosa przechylając zaraz po tym puchar z piwem. Upiła kilka łyków po czym odłożyła go na stół z lekkim stukotem. Po wydaniu z siebie odgłosy w stylu “aaahh” świadczącego o tym, że łyk piwa jej smakował i oblizaniu ust wróciła wzrokiem do Arii. - A dopiero co mówiłam, że przydałby nam się facet - stwierdziła.
- To co? - lekki błysk w oczach i drapieżny uśmiech świadczył o tym, że Zora ma zamiar podjąć wyzwanie.

*post wspólny
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline