Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2016, 18:01   #2
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To, że David miał wolne, nie znaczyło że może odpuścić. Tak naprawdę noc się zaczynała, a przed młodym wampirem było dużo pracy. Poszedł do swojej sypialni. Rozejrzał się. W końcu znalazł swój terminarz. Już mu się nie przyda planowanie spotkań od 8:00 do 16:00, więc postanowił przerobić go na notatnik. Uruchomił laptopa. Zalogował się do kilku międzynarodowych baz danych różnych uczelni i instytucji badawczych. Pora zrobić reaserch.

Po kilku godzinach wiedział od czego zacząć. α-Pirolidynopentiofenon, rozrysował cząsteczkę. W głowie zaczął rozkładać ją na mniejsze cząsteczki. Ten błysk w oku…. Tak, w całym jego nie-życiu brakowało tylko tej pasji. Kartka szybko zapełniała się strzałkami i wzorami strukturalnymi. Nad strzałkami pojawiały się kolejne dopiski. Tak… Tak właśnie wyglądało tworzenie czegoś przez tego Toreadora. Po kolejnych godzinach miał już sześć potencjalnych syntez. Pierwsza odpadała ze względu na absurdalne koszty. Kolejne dwie wymagały surowców wpisanych na międzynarodową listę prekursorów narkotykowych. Obrót nimi podlegał restrykcjom, więc odpadały. Zostały trzy…



Żadnej nie był pewien. Zwłaszcza ostatnia mogła prowadzić do otrzymania chiralnego enancjomeru, co było dość groźne dla życia. Coż, od czegoś trzeba zacząć. Wziął notatki i już miał z nimi iść do mentorki, gdy nagle doszedł do wniosku, że może z tym poczekać. Notatki wylądowały na dnie szuflady pod laptopem. Postanowił sprawdzić maile.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline