Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2005, 16:22   #23
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Cytat:
Dalej, nie przeglądnij, a przejrzyj

Widziałem zdolności, RO, bab, i dalej trzymam przy swoim, te klasy są potężne, ale nie TAK jak to co można w 3,5 zrobić.
to była korekta językowa... Nie mówi się przeglądnij, tylko przejrzyj. Tu występuje oboczność...

Cytat:
No taaaak zapomniałem, 99% istot z każdego settingu posiada niepodatność na krytyki, bo sa undeadami, Hood, zrozum że ja podałem przykład, a coś się znajdzie zawsze dla każdego, poza tym ten koleś jest teś wojem z ładną ilością ataków, walczyć też może nie tylko ukradkowym.
Zbędna ironia - nie tylko nieumarli mają niepodatność na krytyki.
Poza tym Ty robisz specjalistycznego woja pod blef i ukradkowy, więc czemu ja mam nie wystawiać specjlistycznego przeciwnika??

Poza tym jak się chce zrobić przepaka, to żebyć miał nie wiem jak badziewny system, to go zrobisz. Jak jesteś pałergejmerem/manczkinem albo inną... Istotą, dla której RPG polega na nieustającym szuakniu błędów, wypaczeń, przegięć i panteon niebieski wie czego jeszcze, to chyba nie wiesz, co to RPG i pomyliłeś sobie zainteresowania

Są przegięcia, no i trzeba się z tym pogodzić. To nie wina systemu, tylko graczy i misiów, którzy na to pozwalają... Ktoś kiedyś powiedział:

"Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf" - "Dajcie mi system a ja w nim zrobię przepaka..."
 
Hood jest offline